دانلود مقاله isi با ترجمه فارسی

دانلود مقاله isi با ترجمه فارسی

کد مقاله : 39018 وب سرویس

آنالیز زبانهای ترکیب سرویسهای وب : مورد BPEL4WS

Analysis of Web Services Composition Languages: The Case of BPEL4WS

منبع : ۲۲nd International Conference on Conceptual Modeling, Chicago, IL, USA, October 13-16, 2003. Proceedings تاریخ انتشار : 2003 قیمت مقاله :9 هزار تومان

  ساخت سرویس های web ، یک الگوی به وجود آمده برای انجام چندین درخواست به صورت همزمان ، با ، و در مقابل محدودیت های سازمانی می باشد. زبان ها و تکنیک های مورد نیاز برای ساخت سرویس های web  پدیدار شده اند که دائماً با طرح های جدیدی که توسط کمپانی های فروش و ائتلاف های مختلف پیشنهاد می شوند ، در حال گسترش می باشند. به هر حال ، تلاش کمی برای ارزیابی قابلیت ها و محدودیت های این زبان ها و تکنیک ها صرف می شود. موضوعی که در این مقاله گزارش شده ، یک مرحله در این مسیر می باشد. این مقاله یک تحلیل عمیق از فرآیند تجاری زبان اجرایی برای سرویس های web  (BPEL4WS) در رابطه با یک چهارچوب ساخته شده برای workflow «ارسال متون الکترونیکی از یک کاربر به کاربر دیگر در شبکه ی اداری » و الگوهای ارتباط می باشد ، که ارائه شده است.

Web services composition is an emerging paradigm for application integration within and across organizational boundaries. A landscape of languages and techniques for web services composition has emerged and is continuously being enriched with new proposals from different vendors and coalitions. However, little effort has been dedicated to systematically evaluate the capabilities and limitations of these languages and techniques. The work reported in this paper is a step in this direction. It presents an in-depth analysis of the Business Process Execution Language for Web Services (BPEL4WS) with respect to a framework composed of workflow and communication patterns.

آنالیز زبانهای ترکیب سرویسهای وب : مورد BPEL4WS
پرداخت آنلاین و دانلود مقاله + ترجمه فارسی

عنوان فایل : آنالیز زبانهای ترکیب سرویسهای وب

قیمت مقاله : 9 هزار تومان

فرمت فایل : word

حجم فایل : 756 کیلو بایت

تعداد صفحه : 24

پرداخت آنلاین و دانلود مقاله انگلیسی

عنوان فایل : Analysis of Web Services Composition

قیمت مقاله : 1 هزار تومان

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 165 کیلو بایت

تعداد صفحه : 19

نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: