بانک مقالات ISI با ترجمه فارسی
مقالات با ترجمه فارسی
کدمقاله: ۲۱۶۱۰۷ 

عنوان انگلیسی مقاله

Dynamo: Amazon’s Highly Available Key-value Store

ترجمه فارسی عنوان مقاله

داینامو: ذخیره ساز key/value با دسترسی بالای آمازون

منبع مقاله
Proceedings of twenty-first ACM SIGOPS symposium on Operating systems principles,Pages 205-220
مشخصات مقاله

فایل PDF انگلیسی /۱۶ صفحه / فایل doc فارسی /۴۹ صفحه/ ۲۰۰۷

چکیده انگلیسی مقاله

Reliability at massive scale is  one of the biggest challenges we face at Amazon.com, one of the largest e-commerce operations in the world; even the slightest  outage has significant financial consequences and impacts customer trust. The Amazon.com platform, which provides services for many web sites worldwide, is implemented on top of an infrastructure of tens of thousands of servers and network components  located in many datacenters around the world. At this scale,  small and large components fail continuously andthe way persistent state is managed in the face of these failures drives the reliability and scalability of the software systems.

چکیده فارسی مقاله

قابلیت اطمینان در مقیاسی وسیع یکی از بزرگترین چالش هایی است که ما در Amazon.com ، یکی از بزرگترین گردانندگان تجارت الکترونیکی در دنیا، با آن مواجه هستیم، حتی کوچکترین قطعی برق عواقب و اثرات چشمگیری روی اعتماد مشتری دارد. پلت فرم Amazon.com ، که سرویس هایی را برای بسیاری از وب سایت ها در دنیای پهناور تهیه می کند، روی زیرساخت بیش از ده ها هزار سرور و مولفه های شبکه ای واقع در بسیاری از مراکز داده  در سراسر جهان  اجرا می شود. در این مقیاس،‌ مولفه های کوچک و بزرگی بطور مداوم شکست می خورند و روش حالت پایدار علی رغم این خرابی ها با بکارگیری قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری سیستم های نرم افزاری مدیریت می شود. این مقاله طراحی و اجرای داینامو را نشان می دهد که‌ یک سیستم ذخیره سازی key-value با دسترسی بالا است و از برخی سرویس های هسته آمازون برای ارائه یک آزمون “always-on” استفاده می کند. برای رسیدن به این سطح از دسترسی، دایناموسازگاری تحت سناریوهای شکست مشخص را قربانی می کند. این کار موجب استفاده گسترده ای از اشیاء و برنامه کمکی تحلیل ناسازگاری در شیوه ای می شود که رابط جدیدی را برای استفاده توسعه دهندگان فراهم می کند.

کلمات کلیدی

الگوریتم ها، مدیریت، اندازه گیری، عملکرد، طراحی، قابلیت اطمینان

پیش نمایش صفحه اول مقاله
داینامو: ذخیره ساز   key/value با دسترسی بالای آمازون

داینامو: ذخیره ساز key/value با دسترسی بالای آمازون

حجم مقاله :۱٫۸۹۸ کیلوبایت قیمت: ۳۰۰۰۰ تومان

 

1 پاسخ به داینامو: ذخیره ساز key/value با دسترسی بالای آمازون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>